Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Toby Ms. Toby
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

IFE Elevators Co.,Ltd.

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Дом или хотел, кујна, лифт за храна куполаф лифт
  Дом или хотел, кујна, лифт за храна куполаф лифт
 • EN сертификат IFE Станбени трговски патнички лифт
  EN сертификат IFE Станбени трговски патнички лифт
 • Цена на лифтот за деловни згради
  Цена на лифтот за деловни згради
 • IFE линија за коса надвор од панорамски лифт за лифтови за патници
  IFE линија за коса надвор од панорамски лифт за лифтови за патници
 • Супермаркет трговски центар Карго Лифт со 5 тони
  Супермаркет трговски центар Карго Лифт со 5 тони
 • IFE вила лифт мал домашен лифт
  IFE вила лифт мал домашен лифт
 • Стаклен лифт мал станбен лифт кој се користи за вила
  Стаклен лифт мал станбен лифт кој се користи за вила
 • IFE стаклен панорамски лифт Лифт за разгледување
  IFE стаклен панорамски лифт Лифт за разгледување
 • IFE машина Без соба лифт за разгледување
  IFE машина Без соба лифт за разгледување
 • IFE VILLUX Извонреден високо-лим за домашни работи
  IFE VILLUX Извонреден високо-лим за домашни работи

ABOUT US

Основано во 1998 година, IFE Elevators CO., LTD е извонредно претпријатие специјализирано за лифтови и ескалатори со голем опсег вклучително и услуги за истражување, проектирање, производство, инсталација и по продажба. На IFE беа доделени сертификати од А класа за специјална опрема за производство, инсталација, модернизација и одржување издадени од Државната управа за инспекција на квалитет. IFE беше официјално котиран на берзата во Шенжен со акционерски код 002744 во март 2017 година. Во моментов, IFE има околу 1.600 вработени, регистриран капитал од околу 341 милиони јени и површина од 110.000 квадратни метри. IFE Elevators CO., LTD е главниот снабдувач на лифтови на Сингапурскиот одбор за домување и развој (HDB), кој е број 1 извозник на лифтови меѓу кинеските брендови во последните 6 последователни години. Имаме повеќе од 40 сервисни точки и 6 гранки во светот. Нашите производи се широко распространети во повеќе од 30 земји и региони, како што се Југоисточна Азија, Европа, Средниот Исток, Јужна Америка и Африка итн.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1998
  It is a Chinese brand established in 1998.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 100000
  More Than 100000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање