Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Toby Ms. Toby
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

IFE Elevators Co.,Ltd.

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Ashensor ushqimi kuzhine në shtëpi ose hotel ashensor memecik
  Ashensor ushqimi kuzhine në shtëpi ose hotel ashensor memecik
 • Certifikatë EN ashensor tregtar i banimit tregtar IFE
  Certifikatë EN ashensor tregtar i banimit tregtar IFE
 • Pricemimi i ashensorit të ndërtesave tregtare
  Pricemimi i ashensorit të ndërtesave tregtare
 • Linja e flokëve IFE jashtë çmimit të ngritësit panoramik të ashensorit të pasagjerëve
  Linja e flokëve IFE jashtë çmimit të ngritësit panoramik të ashensorit të pasagjerëve
 • Supermarket i Mallrave Tregtare Cargo Ashensor me 5 tonë
  Supermarket i Mallrave Tregtare Cargo Ashensor me 5 tonë
 • Ashensor i vilave IFE ngritës i vogël në shtëpi
  Ashensor i vilave IFE ngritës i vogël në shtëpi
 • Ashensor qelqi Ashensor i Vogël Rezidencial i përdorur për Vila
  Ashensor qelqi Ashensor i Vogël Rezidencial i përdorur për Vila
 • Ashensor panoramik qelqi IFE Ashensor për ndonjë gjë në vizitë
  Ashensor panoramik qelqi IFE Ashensor për ndonjë gjë në vizitë
 • Makinë IFE Ashensor për pamje pa dhomë
  Makinë IFE Ashensor për pamje pa dhomë
 • Ashensor shtëpie me fund të shkëlqyeshëm IFE VILLUX
  Ashensor shtëpie me fund të shkëlqyeshëm IFE VILLUX

ABOUT US

E themeluar në vitin 1998, IFE Elevators CO, LTD është një ndërmarrje e shquar e specializuar në ashensorë dhe shkallët lëvizëse me fushëveprim të gjerë, përfshirë kërkimin, projektimin, prodhimin, instalimin dhe shërbimet pas shitjes. IFE u dha çertifikatat e Klasit A ​​të pajisjeve speciale të prodhimit, instalimit, modernizimit dhe mirëmbajtjes të lëshuara nga Administrata Shtetërore e Inspektimit të Cilësisë. IFE u rendit zyrtarisht në Shenzhen Stock Exchange me kodin e aksioneve 002744 në Mars 2017. Aktualisht, IFE ka rreth 1,600 punonjës, kapital të regjistruar prej afërsisht 341 milion RMB dhe sipërfaqe prej 110,000 metra katrorë. IFE Elevators CO, LTD është furnizuesi kryesor i ashensorit të Bordit të Strehimit dhe Zhvillimit të Singaporit (HDB), duke qenë eksportuesi Nr.1 ​​i ashensorit midis markave kineze për 6 vitet e fundit radhazi. Ne kemi më shumë se 40 pika shërbimi dhe 6 degë në botë. Produktet tona janë përhapur gjerësisht në më shumë se 30 vende dhe rajone, të tilla si Azia Juglindore, Evropa, Lindja e Mesme, Amerika e Jugut dhe Afrika etj.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1998
  It is a Chinese brand established in 1998.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 100000
  More Than 100000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim